PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA POD WEZWANIEM ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W BIAŁYMSTOKU

Pielgrzymka do Lourdes - Montserrat-Costa Brava 05-10.10.202

PIELGRZYMKA LOURDES - MONTSERRAT - COSTA BRAVA

05-10.10.2020

1. Dzień 05.10. Poniedziałek:

6:45 zbiórka na lotnisku Okęcie. Odprawa, 9:10 wylot do Barcelony. Lądowanie 12:20. Przejazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2. Dzień 06.10. Wtorek:

Msza Święta w Kaplicy Objawień, śniadanie, zwiedzanie Lourdes, Szlak św. Bernadety, czas wolny. Obiadokolacja i dla chętnych udział w Procesji Światła.

3. Dzień 07.10. Środa:

Msza Święta, śniadanie, wykwaterowanie. Krótki pobyt w Sanktuarium i w godzinach południowych wyjazd do Hiszpanii. Przyjazd do hotelu na Costa Brava w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4. Dzień 08.10. Czwartek: 

Po śniadaniu przejazd do Montserrat. Zwiedzanie położonego w centrum górskiego masywu klasztoru benedyktyńskiego znanego z kultu figury Matki Boskiej zwanej La Moreneta. Msza Święta, czas wolny. Powrót do hotelu nad morze, obiadokolacja i nocleg.

5. Dzień 09.10. Piątek: 

Śniadanie, wyjazd do Barcelony. Msza Święta w krypcie kościoła Sagrada Familia i jego zwiedzanie(w miarę możliwości), Port Vell, Monumanto a Colon, La Rambla, Plaza Reial, Mozaika Joana Miro, Casa Bruno Quadros, La Boqueria, El Call, Barri Gotic, Katedra Świetej Eulalii, Passeo de Gracia, Casa Mila i Casa Batllo, Parc Guell. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6. Dzień 10.10. Sobota: 

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na lotnisko. 13:10 wylot do kraju. 16:15 lądowanie na lotnisku w Warszawie. Zakończenie pielgrzymki.

CENA: 1400pln + 400eur

Cena zawiera: przelot samolotem Warszawa-Barcelona-Warszawa; transport komfortowym autokarem; opiekę licencjonowanego pilota; usługa lokalnego przewodnika w Barcelonie i Montserrat; zakwaterowanie w hotelach 3*/4*;opłatę na TFG; ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERGO; system Tour-Guide(słuchawki).

 Dodatkowo płatne przy zapisach 60eur/osoba na bilety wstępu: Parc Guell, Katedra św. Eulalii, Sagrada Familia(wraz z usługą przewodnicką).

Opieka duszpasterska, każdego dnia Msza Święta.

Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument - dowód osobisty lub paszport.

OGŁOSZENIA

AKTUALNOŚCI

SPECJALNECopyright © 2011 - 2020
Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Faustyny Kowalskiej w Białymstoku