PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA POD WEZWANIEM ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W BIAŁYMSTOKU

Pielgrzymka do Medjugorie 26.07-03.08.2017

ZAPISY NA WYJAZD ZAKOŃCZONE - KOMPLET UCZESTNIKÓW.

WYJAZD PIELGRZYMKOWO-TURYSTYCZNY
BUDAPESZT -MEDJUGORIE - WODOSPADY KRKA - RIVIERA MAKARSKA - VEPRIC -MOSTAR - WODOSPADY KRAVICE - TIHALINA
Koszt: 600 Zł + 200 Euro
 
Termin: 26.07-03.08.2017 /9 dni/

1 DZIEŃ: Wyjazd z Białegostoku. Godz. 05.00. Msza Św. w Sanktuarium Św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Przejazd do Budapesztu. Wieczorny rejs statkiem. Na terenie Polski dłuższy postój i możliwość zakupu ciepłego posiłku. Nocleg w Budapeszcie.

2 DZIEŃ: Msza św. w BUDAPESZCIE, śniadanie, krótkie zwiedzanie, przejazd przez Chorwację do Medjugorje - Bośnia i Hercegowina. Obiadokolacja i nocleg.

3-4  DZIEŃ:   MEDJUGORIE - miejsce Objawień Matki Bożej, wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ - PODBRDO i wspólny różaniec, nawiedzenie wspólnoty CENACOLO. W miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi i zakonnikami z parafii Medjugorje. Wspólny udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w kościele św. Jakuba. Wejście na Górę KRIŻEVAC .

5 DZIEŃ: Śniadanie, Wyjazd do MOSTARU - zwiedzanie starego miasta, mostu znajdującego się na liście UNESCO, dzielnicy tureckiej z meczetem, wyjazd na wodospady Kravice. Obiadokolacja.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd na wodospady KRKA - całodzienny pobyt, rejs statkiem, plażowanie. Powrót na obiadokolację, nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do miejscowości MAKARSKA- VEPRIC /CHORWACKIE LOURDES/  wierna kopia Groty  Masabielskiej - Msza Św. Całodzienny pobyt na plaży. Powrót do Medjugorje. Obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ:  Śniadanie, Udział w Orędziu Matki Bożej dla Mirjany, Msza Św. o godz. 13:00, obiad i wyjazd w kierunku Polski.

9 DZIEŃ:  Dalszy przejazd do Polski. Wyżywienie na terenie Polski we własnym zakresie.

Dodatkowo  50 Euro/os. - opłaty przewodników lokalnych, bilety do Parku Narodowego  KRKA, Wodospady - Kravice, wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs statkiem po Dunaju, oraz opłaty za wjazdy do miast i parkingi, winiety, tłumaczenia  spotkań i Mszy Św. na język polski w Medjugorje.

W RAMACH WYŻEJ WYMIENIONEJ CENY ZAPEWNIAMY:

- przejazd autokarem klasy turystycznej (DVD, KLIMA, WC, BAREK)

- noclegi w  pensjonatach w pokojach 2,3 os., wyżywienie - 8 śniadań, 7 obiadokolacji, 1 obiad

- opieka duszpasterska (ks. Aleksander z par. św. Faustyny) i  pilota

-  ubezpieczenie zdrowotne NW i KL

Przy zapisie należy podać następujące dane:

imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr pesel, serię i numer dowodu osobistego lub paszportu, oraz telefon kontaktowy.

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki. Pełną kwotę w złotówkach należy dokonać 2 miesiące przed wyjazdem. Dla dzieci do 12 lat zniżka 30% w opłacie Euro.

Informacje i zapisy: p. Jolanta Chwieśko, tel. 606 132 674

         Uwagi praktyczne: Należy zabrać ze sobą małą poduszkę, koc (potrzebny tylko w autobusie), suchy prowiant na drogę, ręcznik i mydło. W Medjugorje płacimy w EURO. W czasie pobytu w Medjugorje warto mieć radio ze słuchawkami lub telefon z radiem, parafia zapewnia tłumaczenie nabożeństw w języku polskim.

Przy zgłoszeniu wpłacamy zaliczkę 200 zł (w przypadku rezygnacji zaliczka nie będzie zwracana lub trzeba znaleźć osobę na swoje miejsce!).

OGŁOSZENIA

AKTUALNOŚCI

SPECJALNECopyright © 2011 - 2017
Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Faustyny Kowalskiej w Białymstoku