PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA POD WEZWANIEM ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W BIAŁYMSTOKU

W intencji małżeństw

W intencji małżeństw


Rodzina, która modli się zjednoczona, zjednoczona pozostaje...

W naszej parafii raz w miesiącu pragniemy otwierać się na skarb jakim jest małżeństwo i rodzina. W  każdy drugi czwartek miesiąca o godzinie 18.00 będzie odprawiana Msza Święta połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu w intencji:
O uświęcenie małżeństw i rodzin

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i życiem - spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi, przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa narodzonego z Niewiasty, i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń. Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich ludzi na świecie.
Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.
Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkiej słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny. Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach i przez rodziny.
Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.

OGŁOSZENIA

AKTUALNOŚCI

SPECJALNECopyright © 2011 - 2017
Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Faustyny Kowalskiej w Białymstoku